651 rezultate, pagina 24 / 44

Oferte imobiliare Investa Imobiliare

Spatiu comercial / birouri - 144 mp – Iris – zona Portelanului

375,000 € + 21% TVA

Spațiu comercial de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
143.91 mp
2020

Duplex premium | 222 mp | curte si terase | Andrei Muresanu

649,000 € + 21% TVA

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
222.7 mp
2026

0% comision | Apartament 2 camere | Andrei Muresanu

202,560 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
58.5 mp
2026

0% comision | Apartament 2 camere | Andrei Muresanu

216,840 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
61.95 mp
2026

Apartament 2 camere langa Facultatea de Litere UBB zona strazii Horea

167,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Cluj-Napoca
51 mp
1960

0% comision | Apartament 3 camere | Andrei Muresanu

315,460 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
90.2 mp
2026

Penthouse exclusivist – Etajul 14, Blocul Seasons, Cluj-Napoca

359,000 € TVA inclus

Apartament cu 3 camere de vânzare
Zorilor, Cluj-Napoca
109.6 mp
2022

Oportunitate de investire! 43.95 pret 2600 euro mp! Cu cf august 2026!

114,000 € + 21% TVA

Apartament cu 1 camere de vânzare
Sopor, Cluj-Napoca
43.95 mp
2025

Apartament central cu 2 camere !

165,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Cluj-Napoca
54 mp
1960

Inchiriere 2 cladiri comerciale, 943 mp teren

1,850 €

Spațiu comercial de închiriat
Avram Iancu, Floresti
185 mp
1990

Apartament modern de inchiriat cu parcare - Zona strazii Frunzisului

650 €

Apartament cu 2 camere de închiriat
Zorilor, Cluj-Napoca
46.47 mp
2021

Teren in curs de autorizatie! 807 mp cu front la strada de 33 m!

509,000 €

Teren de 807 mp de vânzare
Buna Ziua, Cluj-Napoca
807 mp

Oportunitate de investire! 42.24 pret 2600 euro mp! Cu cf august 2026!

109,824 € + 21% TVA

Apartament cu 1 camere de vânzare
Sopor, Cluj-Napoca
42.24 mp
2025

1,727 € + 21% TVA

Spațiu comercial de închiriat
Iris, Cluj-Napoca
143.91 mp
2020

Mansarda de inchiriat in casa - Zona Dambovitei

450 €

Apartament cu 2 camere de închiriat
Marasti, Cluj-Napoca
33 mp
2024

Investa Imobiliare, Agenție imobiliară Cluj-Napoca, va ofera 651 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Cluj-Napoca, apartamente de vânzare Cluj-Napoca, apartamente de vânzare Cluj-Napoca, case vile de vânzare Cluj-Napoca sau apartamente de vânzare Cluj-Napoca, Marasti.