401 rezultate, pagina 23 / 27

Apartamente de vânzare

Apartament 3 camere, 103 mp in imobil tip vila !

463,000 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Grigorescu, Cluj-Napoca
103 mp
2023

Ap. 3 camere 110 mp utili in zona strazii Eremia Grigorescu!

550,000 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Grigorescu, Cluj-Napoca
110 mp
2023

Apartament 3 camere in Centrul Clujului! 95 mp langa Parcul Central!

359,500 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Ultracentral, Cluj-Napoca
95 mp
1950

Apartament cu 3 camere | Ideal locuință sau investiție | Zona Traian

215,000 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Central, Cluj-Napoca
71 mp
2007

Ultimul apartament disponibil! Cu extras de carte funciara!

255,000 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Central, Cluj-Napoca
73 mp
2025

Apartament cu 3 camere + 3 balcoane + 1 terasa 15 mp! Imobil 2025!

230,000 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Marasti, Cluj-Napoca
73.6 mp
2024

Apartament 2 camere, Marasti – zona The Office, proiect premium

170,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Marasti, Cluj-Napoca
53 mp
2026

Apartament modern cu 2 camere, Florești – bloc nou , finisat

79,790 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Eroilor, Floresti
54.7 mp
2025

Apartament 3 camere, finisaje moderne, balcon și parcare – Iris, Cluj

225,000 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
70 mp
2019

Apartament 4 camere, 160 mp, curte 165 mp, garaj | Andrei Muresanu

500,000 € (negociabil)

Apartament cu 4 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
160 mp
1977

Ultimul apartament! 4 camere, 132 mp utili + gradina 100 mp!

315,000 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Gheorgheni, Cluj-Napoca
132 mp
2025

Apartament 2 camere la etajul I langa complex Mercur.

159,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Gheorgheni, Cluj-Napoca
46 mp
1970

Apartament 4 camere, Marasti – zona The Office, proiect premium

319,360 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Marasti, Cluj-Napoca
99.4 mp
2026

232,960 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Marasti, Cluj-Napoca
71.4 mp
2026

184,475 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Marasti, Cluj-Napoca
57.5 mp