94 rezultate, pagina 7 / 7

Case de vânzare în Cluj-Napoca

Duplex cu 612 mp de teren!

530,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare
Borhanci, Cluj-Napoca
305 mp
2025

Resedinta impunatoare cu teren generos de 2.012 mp in Buna Ziua!

1,590,000 €

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare
Buna Ziua, Cluj-Napoca
550 mp
2003

Duplex, pe o strada retrasa, zona Iulius Mall si Baza Sportiva !

507,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Gheorgheni, Cluj-Napoca
140 mp
2024

Casa finisata modern! Totul nou!

800,000 € + 21% TVA

Casă / Vilă cu 9 camere de vânzare
Buna Ziua, Cluj-Napoca
260 mp
2010

Casa individuala, retrasa de la agitatia urbana!

240,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Dezmir
125 mp
2025

Casa tip Duplex, 4 camere , gradina 170 mp , vedere panoramica

225,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Eroilor, Floresti
120 mp
2025

Casa individuala nZEB cu piscina, 501 mp teren, 160mp utili, Sanicoara

329,999 € + 21% TVA

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Sannicoara
145.69 mp
2025

Casa individuala 256 mp utili, teren 2000 mp, Aiton, garaj dublu

325,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Aiton
256 mp
2023

Casa tip duplex cu panorama deosebita! Constructie premium!

325,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 6 camere de vânzare
Avram Iancu, Floresti
180 mp
2025

Teren autorizat pentru duplex

210,000 € + 21% TVA

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Vivo, Floresti
120 mp
2025

Duplex in ansamblu rezidential zona Vivo

210,000 € + 21% TVA

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Vivo, Floresti
240 mp
2025

Vila Spațioasă 500mp în Chinteni ideală pentru Familie sau Investiție!

265,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Chinteni
120 mp

CASA INDIVIDUALA FELEACU 1000 MP CURTE

355,000 €

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Feleacu
130 mp
2025

Calitate Premium/Casa individuala/Strada noua

225,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 4 camere de vânzare
Dezmir
194 mp
2023

Triplex nou, 113 mp utili + curte, Apahida – disponibil si la pachet!

170,000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Apahida
113.64 mp
2022