10 rezultate

Oferte imobiliare din ansamblul rezidențial Elite City

Apartament cu 2 camere in Iris - Ansamblu Exclusivist, imobil nZEB

215,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
58 mp
2025

NOU pe Piata - 0% Comision - Apartament 4 camere - cladire nZEB

246,000 € + 21% TVA

Apartament cu 4 camere de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
92.72 mp
2026

NOU pe Piata - 0% Comision - Apartament 3 camere - cladire nZEB

215,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
80.1 mp
2026

Apartament cu 3 camere in Iris - Ansamblu Exclusivist, imobil nZEB

194,000 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
76 mp
2025

186,500 € + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
73 mp
2025

144,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
54 mp
2025

154,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
58 mp
2025

NOU pe Piata - 0% Comision - Apartament 1 camera - cladire nZEB

122,000 € + 21% TVA

Apartament cu 1 camere de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
45.97 mp
2026

NOU pe Piata - 0% Comision - Apartament 2 camere - cladire nZEB

156,000 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
58.01 mp
2026

164,500 € + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Iris, Cluj-Napoca
57.84 mp
2026

Casa individuala 5 camere de inchiriat in Buna Ziua | Str. Macesului

2,000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de închiriat
Buna Ziua, Cluj-Napoca
225 mp
2008

Vila spatioasa cu 15 camere de inchiriat in zona Andrei Muresanu

4,200 €

Casă / Vilă cu 15 camere de închiriat
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
600 mp
2018

Spatiu comercial de inchiriat 68mp Ultracentral, Piata Mihai Viteazu

590 € + 21% TVA

Spațiu comercial de închiriat
Ultracentral, Cluj-Napoca
68 mp
1977

Apartament 2 camere de inchiriat in Complex Citadinia Andrei Muresanu

650 €

Apartament cu 2 camere de închiriat
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
54 mp
2018

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Zorilor | Str. Rapsodiei

900 €

Apartament cu 3 camere de închiriat
Zorilor, Cluj-Napoca
74 mp
2015