24 rezultate, pagina 2 / 2

Apartamente de vânzare în Cluj-Napoca, zona Andrei Muresanu

Apartament 2 camere decomandat cu parcare – Andrei Muresanu!

187,500 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
67 mp
2008

Apartament cu 2 camere in cartierul Andrei Muresanu !

192,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
50 mp
2009

0% comision | Apartament 2 camere | Andrei Muresanu

202,560 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
58.5 mp
2026

0% comision | Apartament 2 camere | Andrei Muresanu

216,840 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 2 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
61.95 mp
2026

0% comision | Apartament 3 camere | Andrei Muresanu

315,460 € (negociabil) + 21% TVA

Apartament cu 3 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
90.2 mp
2026

Apartament-2 camere decomandat cu terasa 35m si parcare subterana

260,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
53 mp

Apartament cu gradina de 100 mp. Zona strazii Brasov!

290,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
65 mp
1970

Apartament 4 camere, 160 mp, curte 165 mp, garaj | Andrei Muresanu

500,000 € (negociabil)

Apartament cu 4 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
160 mp
1977

Proprietate Unica Apartament 3 Camere si Curte Privata Andrei Muresanu

375,000 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Andrei Muresanu, Cluj-Napoca
81.87 mp
1940

Apartament 3 camere decomandat, Zona Marasti strada Scortarilor

230,000 € (negociabil)

Apartament cu 3 camere de vânzare
Marasti, Cluj-Napoca
75 mp
1989

Apartament cu 3 camere - 108 mp utili | vedere spre oras | Buna Ziua

404,000 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Buna Ziua, Cluj-Napoca
108.1 mp
2015

Apartament finisat cu 3 camere, zona centrala – Cluj-Napoca

215,000 € (negociabil)

Apartament cu 3 camere de vânzare
Central, Cluj-Napoca
61 mp
1970

Apartament cu 2 camere, localizat in Cluj-Napoca, cartierul Grigorescu

154,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Grigorescu, Cluj-Napoca
52 mp
1980

Apartament cu 2 camere, 48mp utili, Semicentral Cluj-Napoca!

145,000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare
Central, Cluj-Napoca
48 mp
1970

Apartament 3 Camere in Cartierul Intre Lacuri cu Vedere spre Lac

240,000 €

Apartament cu 3 camere de vânzare
Intre Lacuri, Cluj-Napoca
64 mp
1980